📢Nenechte si ujít novinky Balanced Synbiotics a Balanced Iron s uvítací slevou. 🔥

Náš příběh

Každý máme za sebou nějaký příběh. Ani tento nevznikl náhodou.

Náš příběh začal trochu atypicky, zdravotním problémem. Autoimunitní onemocnění, které Dominice znovu začalo, odstartovalo dominový efekt. Vyšetření, léky, bezradní lékaři a žádná pomoc, pouze začarovaný kruh. „Bohužel, s tím se musíte naučit žít, je to dokonce života“, byl výsledný verdikt. Nemohl jsem nechat bez povšimnutí, jak se moje přítelkyně trápí, proto jsem začal dělat to nejlepší, co umím. Studoval jsem všechny mechanismy přírodních látek, které lze využít v doplňcích stravy, abych jí mohl poskytnout pomoc. Na správné pochopení mechanismů mi pomohlo nejen dlouholeté samovzdělávání v této oblasti, ale také inženýrské studium na chemické fakultě VUT v Brně v oboru chemie pro medicínské aplikace. Dominika mě vždy podporovala, když jsem seděl nad studiemi a kombinoval různé doplňky z celého světa, neboť po zkušenostech věděla, proč mi nestačí běžné doplňky stravy z dostupných eshopů.

Nebyla to snadná cesta, protože jsme museli vyřešit každý jeden detail, v podstatě jsme překopali celý náš život.

Ale nakonec jsme si mohli říct to slastné, zvládli jsme to a jsme z toho venku. Podobných příběhů se odehrálo několik až Dominika přišla s myšlenkou, abychom to nabídli i jiným. Dlouhá léta studia nutrientů jsem bral pouze jako hobby i když jsem snil, že bych chtěl mít vlastní doplňky stravy. Ne nadarmo se říká, že za každým mužem stojí silná žena, ani tady to nebylo jinak. Tak se zrodil Nutrapie, terapie nutrienty. Tomáš jako mozek, Dominika jako ruce a nohy, bez kterých by značka Nutrapie nemohla fungovat. Vlastně by asi ani nespatřila světlo světa. Věnovali jsme se hledání těch nejlepších ingrediencí, které jsme mohli získat, přičemž jsme neustále sledovali moderní vědu. Mnohé z nejúčinnějších látek v přírodě jsou zde s námi již po staletí, ale ne vždy byly lehce stravitelné nebo vstřebatelné.

V současnosti, díky nejnovějším studiím a inovacím, můžeme poskytnout daleko více

a to i v rámci našich pullulanových kapslí, jedinečných na aktuálním trhu. Dlouhé měsíce hledání a testování přírodních látek přinesly své ovoce. Problém ale nastal při procesu výroby. Zjistili jsme, že nikdo není schopen nám vyrobit produkty bez přídatných látek. Odrazovali nás, že vždyť to používá každý. Onemocnění nám ukázalo, jak na každém detailu záleží. Smysl pro detail nám zůstal jako důležité varování. Nakonec jsme zvládli i tuto část, v malé výrobně na Slovensku. Abychom ale vrátili přírodě to, co nám poskytla, chceme všechno budovat v souladu s ekologií. Nejen náš obal, ale každý použitý obalový materiál je ekologický. Víme, že to nestačí, proto chystáme další kroky pro lepší planetu. Abychom poskytli to nejlepší, nemysleli jsme na náklady a zisk. Možná to zní jako ten nejhorší podnikatelský plán, ale chceme být přesvědčeni o každém jednom produktu. Bohužel nemáme statisícové marketingové rozpočty jako jiné společnosti, ale máme touhu pomoci Vám a planetě. Věříme, že spolu dokážeme vytvořit komunitu, která bude cennější než marketing. Proto jsme si nemohli dovolit uvést na trh hned XY produktů, které máme v plánu, ale jen ty, které sami denně užíváme.

Jsme rádi, že jste si vybrali právě nás, proto budeme dělat všechno pro to, abychom mohli sdílet společnou cestu za lepším zdravím.

Zpět do obchodu