Udržitelný e‑shop

Náš závazek k lepší planetě

 

Udržitelnost pro nás není jen frází, ale od počátku jednou z hodnot značky Nutrapie. Dbáme na to, aby každý náš krok byl udržitelný, od komplexního auditu dodavatelského řetězce až po finální produkt.

 

Suroviny získáváme pouze od kvalitních a ověřených zdrojů. Všechny použité suroviny jsou samozřejmě veganského původu. U rostlin ověřujeme také podmínky pěstování a zpracování, které mají zásadní vliv na jejich účinnost. 

 

Kapsle tvoří další část skládačky. Naše unikátní pullulanové kapsle jsou nejen 100% přírodní, ale také 100% udržitelné. Pullulan je přírodní polymer získaný fermentací tapiokového škrobu, který pochází z plně obnovitelných zdrojů.

 

Sklo, hliník, papír - jediné recyklované a recyklovatelné obalové materiály, které u nás najdete. Nemůžeme se ani pochlubit, jak moc jsme díky těmto materiálům snížili spotřebu plastů, protože je používáme od vzniku Nutrapie (2022).

 

V rámci našeho provozu také uplatňujeme přísná pravidla vedoucí k minimalizaci dopadu na životní prostředí. Jsme stále jen malá společnost, která svou udržitelností nezachrání svět, ale věříme, že skutečná udržitelnost je společným úsilím.

 

Naše odhodlání vytvářet pozitivní dopad na zdraví našich zákazníků a planety nám přineslo certifikaci UDRŽITELNÝ E-SHOP (2024). Zavázali jsme se k transparentnosti na naší cestě k udržitelnosti a ke sdílení našich výzev, úspěchů a kroků, které podnikáme k dalšímu snížení našeho dopadu na životní prostředí.

 

Děkujeme, že jste součástí naší cesty k zelenější a udržitelnější budoucnosti. Věříme, že společně můžeme něco změnit, krok za krokem.

 

Zpět do obchodu