🛒🌟 Jedinečná 25% sleva na vše, co potřebuje tvůj imunitní systém! Platí jen do vyprodání zásob! 🛍️🔥

Lactobacillus acidophilus

(tema: Mikroorganismy)

Lactobacillus acidophilus je „dobrá“ bakterie, která se přirozeně tvoří v těle a obvykle se vyskytuje v trávicím systému, močových cestách a vagíně. Je životně důležité pro udržení vyváženého mikrobiomu, aby se zabránilo přemnožení „špatných“ bakterií.

Užívání Lactobacillus acidophilus se často doporučuje k léčbě různých zdravotních stavů. Jeho přítomnost v močových cestách a vagíně pomáhá udržovat vyvážené vaginální pH, které brání růstu škodlivých bakterií, které by mohly vést k infekcím, jako je bakteriální vaginóza. Různé zdravotní stavy, jakož i léky, které na ně užíváte, mohou ovlivnit přirozenou rovnováhu pH těla a vyvést jej z rovnováhy. Zde přichází na řadu Lactobacillus acidophilus, která může pomoci obnovit rovnováhu.

Výzkum naznačuje další zdravotní přínosy Lactobacillus acidophilus, včetně jeho schopnosti chránit střeva před škodlivými bakteriemi, zlepšit zdraví střev a posílit imunitní systém. Je znám také svojí odolností vůči žaludečním a žlučovým kyselinám, díky čemuž je vhodný pro použití v probiotických přípravcích.

test

Zpět do obchodu