📢Nenechte si ujít novinky Balanced Synbiotics a Balanced Iron s uvítací slevou. 🔥

Balanced Woman

Balanced Woman spojuje rostlinné extrakty s probiotiky, zinkem a tělu přirozenými formami B vitamínů, které vás podpoří, když to nejvíc potřebujete. Ciťte se skvěle i v době, která může být někdy složitá a dostaňte se zpátky na startovní čáru.

Detailní informace

 
Můžeme doručit do:
26.06.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 604
569 Kč
Kategorie: Produkty
encyklopedie-1: /encyklopedie/pullulanova-kapsle/
encyklopedie-2: /encyklopedie/vitamin-b12-methylkobalamin/
encyklopedie-3: /encyklopedie/l-5-methyltetrahydrofolat/
encyklopedie-79: /encyklopedie/lactobacillus-crispatus/
encyklopedie-80: /encyklopedie/lactobacillus-acidophilus/
encyklopedie-81: /encyklopedie/lactobacillus-jensenii/
encyklopedie-82: /encyklopedie/lactobacillus-gasseri/
encyklopedie-19: /encyklopedie/lactobacillus-rhamnosus/
encyklopedie-6: /encyklopedie/jetel-lucni/
encyklopedie-4: /encyklopedie/plosticnik-hroznaty/
encyklopedie-5: /encyklopedie/bisglycinat-zinecnaty/
encyklopedie-7: /encyklopedie/drmek-obecny/
encyklopedie-9: /encyklopedie/zazvor-lekarsky/
encyklopedie-8: /encyklopedie/kontryhel-obecny/
encyklopedie-10: /encyklopedie/andelika-cinska/
Výhoda-1: menstruační cyklus
Výhoda-6: libido
Výhoda-3: vaginální mikrobiom
Výhoda-4: vitalita
Výhoda-2: hormonální rovnováha
Výhoda-5: nálada

detailní popis

Buď svá během dne, týdne, měsíce či roku!

Hned teď!

Ano, přesně tak. Balanced Woman není limitován žádnými aspekty, protože klinické studie použitých látek se překrývají napříč všemi věkovými kategoriemi.

Andělika čínská (Angelica sinensis), dong quai či ženský ženšen, obsahuje velké množství aktivních sloučenin na podporu ženského zdraví. Mezi nejaktivnější patří ligustilid a kyselina ferulová, které napodobují účinky estrogenu, čímž nahrazují jeho nedostatek nebo nerovnováhu, což přispívá k osvěžení těla a k normální činnosti urogenitálního systému.

Kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris), oblíbená a uznávaná rostlina na našem území, pomáhá zachovat Váš komfort nejen před menstruací, ale také během ní. Andělika a kontryhel obsahují množství bioaktivních sloučenin, proto jsme u nich nezvolili standardizované extrakty, aby zůstalo zachováno celé spektrum látek.

I agnusidy, hlavní aktivní látky přítomné v drmku obecném (Vitex agnus-castus) zabezpečují menstruační komfort, ale díky odlišnému mechanismu poskytují i ​​úlevu při PMS. Dochází k tomu zvýšením aktivity dopaminu v mozku, což snižuje uvolňování prolaktinu v těle, který je zodpovědný za hladiny estrogenu.

Mezi hlavní isoflavonoidy jetelu lučního (Trifolium pratense) patří genistein a daidzein, nejvýznamnější fytoestrogeny, poskytující menopauzální komfort. Jetel luční jsme vybrali kvůli širšímu spektru aktivních isoflavonoidů než má často používaný extrakt ze sóji.

Triterpeny z ploštičníku hroznatého (Cimicifuga racemosa) také poskytují menopauzální komfort, podobným mechanismem jako jetel, ale navíc mají antioxidační účinky a přispívají k normální činnosti lymfatického systému.

Gingeroly v zázvoru lékařském (Zingiber officinale) mají antioxidační a protizánětlivé vlastnosti, čímž podporují nejen imunitní systém, ale také ženské zdraví. Zázvor také zvyšuje biologickou dostupnost a účinnost ostatních látek v Balanced Woman.

Stejně jako střevo i vagína má svůj vlastní, odlišný mikrobiom. Vyvážený vaginální mikrobiom charakterizuje dominantní zastoupení laktobacilů, které hraje důležitou roli ve vaginálním a reprodukčním zdraví. Přidali jsme 5 miliard probiotik z 5 různých kmenů Lactobacillus specifických pro vaginální mikrobiom, které lahodí oběma mikrobiomům. Komplex doplňuje chelátová forma zinku a metylované formy vitamínu B9 a B12.

L-5-methyltetrahydrofolát (L-5-MTHF) je nejaktivnější a přirozená forma vitamínu B9, narozdíl od jiných forem kyseliny listové. Kyselina listová se nejprve musí v těle proměnit na L-5-MTHF, ale mnoho lidí ji nedokáže efektivně proměňovat vlivem různých faktorů. Podílí se na procesu dělení buněk a podporuje imunitní systém, krvetvorbu, psychickou činnost a snižuje míru únavy a vyčerpání.

Methylkobalamin, aktivní forma vitamínu B12, je skvělý parťák k L-5-MTHF, protože rovněž přispívá k tvorbě červených krvinek, metabolismu homocysteinu a podílí se na stejných účincích.

Bisglycinát zinečnatý má prokázanou vynikající biologickou dostupnost, která se promítá do vyšších hladin zinku v plazmě a navíc je šetrnější k žaludku. Zinek přispívá k plodnosti, k udržení normálního stavu vlasů, kostí, nehtů, pokožky a imunity.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Woman neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Woman vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených rostlin, vitamínů a minerálů.

Užívání:

Užívejte 1 kapsli 2x denně, optimálně s jídlem nebo po jídle s vyšším obsahem tuku, pro ještě lepší vstřebatelnost.

Aktivní látky:

Složení v 2 kapslích RHP*
Andělika čínská extrakt 10:1 350 mg  **
Kontryhel obecný extrakt 10:1 150 mg **
Drmek obecný extrakt 0,5 % agnusidu 100 mg **
Zázvor lékařský extrakt 20 % gingerolů 90 mg **
Jetel luční extrakt 20 % izoflavonů 50 mg **
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 10 mg 100 %
Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus jensenii, Lactobacillus rhamnosus 5⨯1⨯109 CFU** ***
Ploštičník hroznatý extrakt 2,5 % triterpenů 5 mg **
Vitamín B9 (L-methylfolát) 370 ug 185 %
Vitamín B12 (methylkobalamin) 100 ug 4000 %
*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena
***Jednotky tvořící kolonie

 


Složení:

andělika čínská (Angelica sinensis) extrakt 10:1, kontryhel obecný (Alchemilla vulgaris) extrakt 10:1, drmek obecný (Vitex agnus-castus) extrakt 0,5 % agnusidu, zázvor lékařský (Zingiber officinale) extrakt 20 % gingerolů, , jetel luční (Trifolium pratense) extrakt 20 % izoflavonů, bisglycinát zinečnatý, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus jensenii, Lactobacillus rhamnosus, ploštičník hroznatý (Cimicifuga racemosa) extrakt 2,5 % triterpenů, L-methylfolát vápenatý, methylkobalamin, pullulanová kapsle.

 

Další informace:

Balení obsahuje 60 kapslí. Hmotnost balení je 34,2 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Přerušení konzumace a vyhledání lékaře při jakémkoliv podezření na jaterní onemocnení. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

5
20x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LS Avatar autora | 30.04.2024
Kvalitní produkt
5
L Avatar autora | 06.03.2024
Spotrebované už tretie balenie,nová receptúra je perfektná. Všetko spĺňa
5
ŽP Avatar autora | 16.02.2024
S produktem jsem spokojená, doporučuji. Plánuji koupit znovu.
5
B Avatar autora | 06.02.2024
Produkt užívám krátce. Nemohu úplně posoudit. Ale i po krátké době užívání cítím, že jsem klidnější a mám lepší spánek.
5
K Avatar autora | 25.01.2024
Příjemnější průběh menstruace, absence bolestí břicha. Lepší spánek a psychika. Určitě koupím znovu.
5
P Avatar autora | 19.01.2024
Jsem s ním naprosto spokojená. Již měsíce jsem se potýkala s hormonální nerovnováhou, kterou lékaři řeší pouze antikoncepcí. Vážně bych neváhala při dalším nákupu. Žádné jiné volně prodejné vitamíny na mě nikdy neměly tak rychlý účinek. Tenhle produkt mě naprosto zachránil a doporučuju ho kudy chodím.
5
IV Avatar autora | 05.01.2024
Určitě zakoupím znovu. Po prvním balení výrazně menší bolestivost menstruace, vyrovnanější nálada a absence únavy.
5
Avatar autora | 27.07.2023
Zatím jsem velice spokojená, připadám si klidnější a vyrovnanější
5
L Avatar autora | 06.06.2023
Zatial nemozem hodnotiť, avšak zakúpim znova.
5
M Avatar autora | 29.05.2023
Určitě produkt zakoupím znovu :)
5
HJ Avatar autora | 26.05.2023
Doporučuji, produkt splňuje vše, co jsem čekala. Pořizuji další balení :)
5
V Avatar autora | 02.02.2023
Naprostá spokojenost, přijdu si více vyrovnaná, spokojená a bez výkyvů nálad. Ovlivnění menstruačních bolestí zatím nemohu hodnotit. Celkově produkt doporučuji a předpokládám, že dlouhodobým užíváním budou výsledky ještě příjemnější:)
5
KS Avatar autora | 01.02.2023
Produkt je skvělý! Splňuje vše co je slíbeno. Cítím se méně unavená, mám lepší náladu a menstruační bolesti téměř zmizely! Můžu jedině doporučit
5
M Avatar autora | 27.01.2023
Skvělý produkt, díky kterému pociťuji obrovskou úlevu od menstruačních bolestí pokud užíváte pravidelně. Také musím vyzdvihnout velmi příjemnou komunikaci s eshopem.
5
J Avatar autora | 20.01.2023
Doporučuji, splňuje vše co slibuje!
5
P Avatar autora | 17.01.2023
Doporučuji, kvalitní produkt. Jsem spokojená.
5
LK Avatar autora | 28.11.2022
Nebývá mým zvykem psát recenze, ale rozhodla jsem se udělat výjimku. Dlouhé roky se potýkám s hormonálními výkyvy, hlavně v období menstruace, kdy jsem trpěla různými depresivními stavy, moje měsíčky a období před nimi byly jedním slovem příšerné. Šílená žravost, nafouklé břicho, a neskutečné migrény s bolesti zad, zvracení, kdy jsem nebyla 2 dny schopná ničeho....a bohužel ani antikoncepce, kterou jsem kvůli hormonům brala, již vůbec nezabírala. Kamarádka mi doporučila tyto tabletky a můžu z vlastní zkušenosti říct, že po dvou měsících pravidelného užívání konečně mám menstruaci, kterou by si snad přála každá žena a moje depresivní stavy pomalinku, ale jistě mizí! Vřele doporučuji všem ženám.
5
KP Avatar autora | 25.11.2022
S produktem jsem spokojená, po dvou týdnech pozoruji změny. Doufám, že to tak bude pokračovat.
5
M Avatar autora | 06.11.2022
Skvelé, som spokojná
5
D Avatar autora | 04.11.2022
Produkt mi pomohl s cyklem

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu