Natural Echinacea

Ať už čelíte sezónním výzvám nebo jednoduše hledáte posílení své obranyschopnosti, Natural Echinacea je cenným doplňkem vaší každodenní rutiny. Standardizovaný a koncentrovaný extrakt, který zajišťuje, že dostanete konzistentní a silnou dávku aktivních složek echinacey.

 

Detailní informace

Můžeme doručit do:
17.07.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 612
299 Kč
Kategorie: Natural
encyklopedie-1: /encyklopedie/pullulanova-kapsle/
encyklopedie-48: /encyklopedie/trapatka-nachova/
Výhoda-1: Imunita
Výhoda-2: Ochrana
Výhoda-3: Dýchání
Výhoda-4: Modulace
Výhoda-5: Podpora
Výhoda-6: Prevence

 

detailní popis

První volba při podpoře imunity!

Třapatka nachová (Echinacea purpurea), známá pod názvem echinacea, zdobí nejen naše zahrady, ale také podporuje náš imunitní systém. Natural Echinacea zachycuje podstatu tohoto rostlinného zázraku a poskytuje pohodlný a účinný způsob, jak podpořit váš imunitní systém tváří v tvář životním výzvám. Její účinky jsou odvozeny od širokého zastoupení bioaktivních látek, zejména polyfenolů, které působí ve vzájemné synergii.

Podpora přirozené obranyschopnosti

Pokud zpozorujete narušení imunitního systému, okamžitě sáhněte po echinacey. Klíčem k efektivnímu užívání echinacey je užít ji ihned při nástupu příznaků.

Interakce echinacey s imunitním systémem je mnohostranná. Mnohostrannost spočívá v podpoře vrozeného i adaptivního imunitního systému mnoha mechanismy včetně zapojení široké škály obsažených látek. Jedním z hlavních mechanismů echinacey na podporu imunitního systému je schopnost snižovat hladinu špatných cytokinů, zvyšovat hladinu dobrých cytokinů, aktivovat přirozenou produkci interferonu a stimulovat aktivitu makrofágů.

Podpora dýchacího systému a horních cest dýchacích

Robustní imunitní systém je rozhodující pro obranu proti respiračním problémům. Další výhodou echinacey je cílená podpora dýchacího systému. To je obzvláště výhodné během ročních období, kdy může být zdraví dýchacích cest prvořadým problémem, například během chladnějších měsíců nebo když jsou vystaveny environmentálním výzvám. Jednou z vlastností je i zabraňování bakteriím vylučovat enzym hyaluronidáza, který jim usnadňuje průnik přes ochranné membrány dýchací soustavy do okolních tkání a podporuje tak jejich šíření.

Podpora močových cest

Kromě svých dobře známých vlastností posilujících imunitu a dýchací systém, echinacea podporuje také zdraví močových cest. Echinacea se často používá k udržení zdraví močových cest, díky jejím imunostimulačním vlastnostem. Nejprve aktivuje imunitní systém, aby zaútočil na infekci a následně zrychlí vylučování močí, aby odplavil nežádoucí bakterie.

Udělejte proaktivní volbu pro své zdraví a vyzkoušejte potenciální výhody tohoto časem ověřeného rostlinného spojence.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsliProdukt Natural Echinacea neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Natural Echinacea vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky echinacey.

 

Užívání:

Užívejte 1 kapsli denně, nejlépe po jídle s vyšším obsahem zdravých tuků, pro ještě lepší vstřebatelnost. Pokud pijete kávu nebo přijímáte jiný zdroj kofeinu, užívejte Natural Echinacea v dopoledních hodinách. Echinacea může zpomalit rozklad kofeinu v těle, což by mohlo prodloužit jeho účinek a narušit váš spánek

Jak jsme již zmínili, klíčové je okamžité, nárazové užívání nebo pravidelné užívání v chladném období. Ale dávejte si pozor, echinacea má silné imunomodulační účinky, proto nedoporučujeme užívat déle než 3 měsíce!

Aktivní látky:

Složení v 1 kapsli RHP*
Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt na 4 % polyfenolů 475 mg **
*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Složení:

Třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt na 4 % polyfenolů, pullulanová kapsle.

 

Další informace:

Balení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost balení je 52,5 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu