Balanced Vitamin C

Balanced Vitamin C nabízí liposomální vitamín C, dva přírodní zdroje vitamínu C a dva zdroje bioflavonoidů pro maximální účinek. Ideální dávka se zaručenou absorpcí, která vám vydrží 60 dní.

Detailní informace

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 606
549 Kč
Akce 1+1 zdarma

Dvojnásobné zdraví, poloviční cena. Vložte 1 kus produktu a druhý dostanete zdarma. Minimální trvanlivost produktu je do 14.07.2024.

 
Kategorie: Produkty
encyklopedie-54: /encyklopedie/pullulanova-kapsle/
encyklopedie-3: /encyklopedie/citronik-limonovy/
encyklopedie-4: /encyklopedie/pomerancovnik-horky/
encyklopedie-2: /encyklopedie/acerola/
encyklopedie-1: /encyklopedie/camu-camu/
encyklopedie-5: /encyklopedie/liposomalni-vitamin-c/
Výhoda-1: imunita
Výhoda-2: absorpce
Výhoda-3: fytonutrienty
Výhoda-4: nervová soustava
Výhoda-5: psychická činnost
Výhoda-6: dýchací systém
Položka byla vyprodána…

detailní popis

Synergická kombinace pro maximální účinek!

Liposomální vitamín C je formou vitamínu C, která je zabalena v liposomech. Jeho zdravotní benefity jsou totožné s klasickým vitamínem C, ale dosažitelné v mnohem nižších koncentracích. Je to z důvodu vyšší biologické dostupnosti a absorpci oproti běžnému vitamínu C. Liposomy, tvořené fosfolipidy, které jsou přítomny i v buněčných membránách, zabezpečují ochranu vitamínu C před kyselým prostředím v žaludku a podporují vstřebávání přes střevní výstelku do krevního oběhu. Vitamin C se tak dostane do buněk přesně tam, kde má být.

I když přírodní a syntetický vitamín C je chemicky identický, ovoce a zelenina obsahuje řadu dalších látek, které spolupracují v synergii s vitamínem C a maximalizují jeho benefity pro tělo. Balanced Vitamin C doplňují extrakty z aceroly a Camu Camu, superpotravin, s nejvyšším obsahem přírodního vitamínu C. Jelikož vitamín C je rozpustný ve vodě, je obtížné pro tělo si vytvořit zásoby a nadbytek se vylučuje močí. Tělo v jedné dávce dokáže vstřebat nejvýše 200-300 mg vitamínu C, vyšší jednorázové dávky by byly vyhozené peníze. Právě z tohoto důvodu Balanced Vitamin C obsahuje 298 mg v jedné kapsli s tou nejvyšší mírou absorpce a biologické dostupnosti.

Kdekoli v přírodě najdete vitamín C, najdete také bioflavonoidy. Tyto aktivní rostlinné sloučeniny spolupracují s vitamínem C, aby zvýšily jeho účinnost a poskytly své vlastní výhody. Bioflavonoidy nejen přinášejí své vlastní antioxidační výhody, ale pomáhají chránit a zvyšovat působení jiných antioxidantů v těle. V jedné kapsli Balanced Vitamin C se nachází 30 mg bioflavonoidů z pomeranče a 25 mg bioflavonoidů z citronu. Dva různé zdroje bioflavonoidů pro maximalizaci účinků.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Vitamin C neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Vitamin C vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených rostlin a vitamínů.

Užívání:

Užívejte 1 kapsli denně, optimálně 30 minut před jídlem. Balanced Vitamin C neužívejte před spaním, protože vitamín C může u někoho působit jako stimulant. Zapijte dostatečným množstvím vody.

Aktivní látky:

Složení v 1 kapsli RHP*

Liposomální vitamín C

 • z toho vitamín C

350 mg

238 mg

**

297 % 

Camu Camu standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C

 • z toho vitamín C

125 mg

31 mg

**

39 %

Acerola standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C

 • z toho vitamín C

115 mg

29 mg

**

36 %

Bioflavonoidy z pomeranče 30 mg **
Bioflavonoidy z citronu 25 mg **
Celkový obsah vitamínu C 298 mg 372 %
*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

  

Složení:

Liposomální vitamín C (liposomální fosfolipidová směs s kyselinou L-askorbovou), camu camu (Myrciaria dubia) standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C, acerola (Malpighia glabra) standardizovaný extrakt na 25 % vitamínu C, pomerančovník hořký (Citrus aurantium) standardizovaný extrakt na 60 % bioflavonoidů, citroník limonový (Citrus limon) standardizovaný extrakt na 50 % bioflavonoidů, pullulanová kapsle.

 

Další informace:

Balení obsahuje 60 kapslí. Hmotnost balení je 49,8 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 20.01.2024
Doporučuji, jsem spokojená.
5
Avatar autora | 10.10.2023
Toto Céčko určitě doporučuji, jím ho každý den.
5
K Avatar autora | 09.10.2023
Vybrala jsem na základě doporučení a mohu potvrdit perfektní účinek.
5
MP Avatar autora | 13.09.2023
Skvělá prevence viróz a dalších nemocí žádné vedlejší účinky
5
A Avatar autora | 22.03.2023
oceňuji čisté složení, tento produkt nakupuji pravidelně, určitě doporučuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu