NEOPAKOVATELNÁ AKCE 📢 Kupte si jeden produkt a druhý získáte ZDARMA! Platí pro produkty s označením 1+1, do vyprodání zásob.

Balanced Immunity

Zkombinovali jsme nejsilnější rostlinné extrakty, antioxidanty a nutraceutika, které Vás ochrání ve špatných časech. Ověřené síly jednotlivých složek, v jednoduché dávce dvou kapslí denně, abyste získali vše, co potřebujete k podpoře přirozené obranyschopnosti vašeho těla v jednom produktu. 

Detailní informace

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 601
559 Kč
Kategorie: Produkty
encyklopedie-54: /encyklopedie/pullulanova-kapsle/
encyklopedie-20: /encyklopedie/vitamin-b12-methylkobalamin/
encyklopedie-37: /encyklopedie/d-biotin/
encyklopedie-21: /encyklopedie/l-selenomethionin/
encyklopedie-46: /encyklopedie/l-5-methyltetrahydrofolat/
encyklopedie-10: /encyklopedie/vitamin-b6--pyridoxal-5-fosfat-/
encyklopedie-18: /encyklopedie/vitamin-d3/
encyklopedie-24: /encyklopedie/astaxanthin/
encyklopedie-23: /encyklopedie/bifidobacterium-animalis-subsp-lactis/
encyklopedie-19: /encyklopedie/lactobacillus-rhamnosus/
encyklopedie-53: /encyklopedie/pepr-cerny/
encyklopedie-6: /encyklopedie/bisglycinat-zinecnaty/
encyklopedie-40: /encyklopedie/nikotinamid/
encyklopedie-30: /encyklopedie/l-theanin/
encyklopedie-22: /encyklopedie/bromelain/
encyklopedie-47: /encyklopedie/kurkuma-dlouha/
encyklopedie-48: /encyklopedie/trapatka-nachova/
encyklopedie-41: /encyklopedie/housenice-cinska/
encyklopedie-49: /encyklopedie/bez-cerny/
Výhoda-1: imunita
Výhoda-2: antioxidanty
Výhoda-3: střevní mikrobiom
Výhoda-4: dýchací systém
Výhoda-5: odolnost
Výhoda-6: synergie
Položka byla vyprodána…

detailní popis

Balanced Immunity vám pomůže odolat všemu, co vám přijde do cesty.

Vysoká úroveň stresu, nedostatek spánku, špatná strava a další faktory oslabují imunitní systém. Dodržování zdravého životního stylu je nezbytné pro optimalizaci Vaší imunity. V první řadě to znamená omezit stres, dostatečně spát, cvičit a dobře se stravovat. Suplementace vám tyto benefity pomůže znásobit. Proto jsme vytvořili Balanced Immunity.

Hippokrates, otec medicíny, byl první kdo rozpoznal mimořádné vlastnosti černého bezu (Sambucus nigra). Nebylo to náhodou, plody bezu jsou bohaté na proantokyanidiny, skupinu polyfenolů, které jsou silnými antioxidanty a stimulují přirozenou obranyschopnost těla. Obsah proantokyanidinů v bezu je téměř dvojnásobné oproti jiným druhům ovoce. Bez synergicky doplňuje extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea) s obsahem polyfenolů, které modulují imunitní systém. Echinacea zabraňuje bakteriím vylučovat enzym hyaluronidáza, který jim umožňuje proniknout přes ochranné membrány, jako je výstelky střev či dýchacího traktu, čímž normalizuje funkce dýchacího systému.

Housenice čínská (Cordyceps sinensis) má řadu benefitů nejen v tradiční čínské medicíně, ale dokazují to i četné klinické studie. To, že jsme zvolili extrakt s 30% obsahem polysacharidů, není z důvodu, že by neexistoval silnější extrakt. Je to z důvodu zachování dalších prospěšných látek, jako jsou nukleosidy, steroly či flavonoidy, které hrají důležitou roli při podpoře zdraví. Polysacharidy obsažené v extraktu jsou bohaté na betaglukany, které mají prokazatelný vliv na imunitní systém. Navíc cordyceps funguje jako adaptogen, který zlepšuje odolnost vůči fyzikálním, chemickým a nervovým vlivům. Efekt doplňuje L-theanin, aminokyselina přítomná v zeleném čaji.

Přírodní karotenoid, astaxanthin z řas (Haematococcus pluvialis), plní funkci antioxidantu. Jeho antioxidační aktivita je až 6000x vyšší než u vitamínu C. Vykazuje lipofilní i hydrofilní vlastnosti, díky čemuž může zachytávat volné radikály z povrchu buňky. Tato vlastnost činí astaxanthin jedinečným ve srovnání s jinými antioxidanty, jako je vitamin E nebo vitamin C, které se mohou nacházet pouze na jedné straně.

Bromealin je extrakt izolován z ananasu (Ananas comosus), který obsahuje komplexní směs enzymů pro trávení bílkovin, zvanou proteázy. Se širokým spektrem účinků kontroluje imunitní odpověď a podporuje aktivitu imunitních buněk. Bromelain je v těle značně absorbovatelný bez ztráty proteolytické aktivity a právě tato aktivita je zodpovědná za většinu účinků. Navíc zvyšuje absorpci kurkuminu a dalších přítomných látek, což vytváří synergický efekt.

Kurkuminoidy jsou skupinou aktivních sloučenin získaných z kořene kurkumy (Curcuma longa). Hlavními zástupci jsou kurkumin, demethoxykurkumin a bisdemethoxykurkumin. Kurkuminoidy obecně, mají prebiotické vlastnosti, které umožňují modulovat střevní mikrobiom a podporovat spojení mezi střevem a imunitou. Dále pomáhají normalizovat určité části imunitního systému, které mají tendenci být nadměrně aktivní při nesprávném životním stylu. Každý zástupce kurkuminoidů má specifickou funkci v těle, proto jsme zvolili standardizaci na 95% kurkuminoidů, aby všechny mohly být zastoupeny. Je známo, že kurkuma má špatnou absorpci. Tento problém dokáže zlepšit nejen bromelain, ale také použitý extrakt z černého pepře (Piper nigrum), standardizovaný na 95% piperinu. Piperin nezvyšuje absorpci jen kurkumy, ale i ostatních polyfenolů, které se v Balanced Immunity nacházejí. Nepřidali jsme ho jen kvůli funkcí zvýšení absorpce, ale také pro jeho imunostimulační funkce o kterých se moc nemluví.

Probiotika jsou prospěšné bakterie, které žijí v našem trávicím traktu a pomáhají při trávení potravy, syntetizují vitamíny a podporují náš imunitní systém. Lactobacillus rhamnosus a Bifidobacterium lactis patří k nejvíce studovaným probiotickým kmenům, které se podílejí na produkci látek stimulujících imunitní systém ve střevě.

Selen je jedním ze stopových minerálů, který je potřebný k udržení četných funkcí organismu, včetně funkce imunitního systému a ochraně buněk před oxidativním stresem. L-selenomethionin je forma selenu, která se přirozeně vyskytuje v potravinách, právě proto je to nejlepší forma pro suplementaci.

Komplex Balanced Immunity doplňují vitamíny skupiny B, metylované formy B9 a B12, bioaktivní forma B6, B3 a B7. Jako poslední, ale zároveň stejně důležité při podpoře imunitního systému, je vitamín D3 a bisglycinát zinečnatý.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Immunity neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Popsat všechny mechanismy, které Balanced Immunity posiluje by bylo na několik knih. Bohužel ani legislativa nám to neumožňuje. Pevně věříme, že Vám to pomohlo vytvořit obraz o komplexnosti Balanced Immunity a další účinky si dohledáte.

Užívání:

Užívejte 2 kapsle denně, optimálně s jídlem nebo po jídle s vyšším obsahem tuku, pro ještě lepší vstřebatelnost.

Aktivní látky:

Složení ve 2 kapslích RHP*
Bez černý extrakt 30 % polyfenolů 220 mg **
Housenice čínská extrakt 30 % polysacharidů 200 mg **
Třapatka nachová extrakt 4 % polyfenolů 100 mg **
Kurkuma dlouhá extrakt 95 % kurkuminoidů 100 mg **
Bromelain 2400 GDU/g 100 mg **
L-theanin 80 mg **
Vitamín B3 (nikotinamid) 20 mg 125 %
Zinek (bisglycinát zinečnatý) 10 mg 100 %
Pepř černý extrakt 95 % piperinu 5,3 mg **
Lactobacillus rhamnosus 2x109 CFU*** **
Bifidobacterium lactis 2x109 CFU*** **
Astaxanthin z řas 3 mg **
Vitamín D3 500 IU 250 %
Vitamín B6 (pyridoxal-5-fosfát) 2 mg 144 %
Vitamín B9 (L-5-methyltetrahydrolát) 370 ug 186%
Selen (L-selenomethionin) 100 ug 182 %
Vitamín B7 (D-biotin) 100 ug 200 %
Vitamín B12 (methylkobalamin) 50 mg 2000 %

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena
***Jednotky tvořící kolonie

Složení:

bez černý (Sambucus nigra) standardizovaný extrakt na 30 % polyfenolů, housenice čínská (Cordyceps sinensis) standardizovaný extrakt na 30 % polysacharidů, třapatka nachová (Echinacea purpurea) standardizovaný extrakt na 4 % polyfenolů, kurkuma dlouhá (Curcuma longa) standardizovaný extrakt na 95 % kurkuminoidů, bromelain z ananasu (Ananas comosus), L-theanin, astaxanthin z řas (Haematococcus pluvialis), bisglycinát zinečnatý (zinek), L-selenomethionin (selén), nikotinamid (vitamín B3), černý pepř (Piper nigrum) standardizovaný extrakt na 95 % piperinu, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis, vitamín D3, pyridoxal-5-fosfát (vitamín B6), L-5-methyltetrahydrofolát (vitamín B9), D-biotin (vitamín B7), methylkobalamin (vitamín B12), pullulanová kapsle.

 

Další informace:

Balení obsahuje 60 kapslí. Hmotnost balení je 37,8 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 21.03.2024
Kvalitní vitaminy, od doby co je beru (cca tři měsíce) jsem nebyla nemocná a to je u mě zázrak. Určitě doporučuji každému.
5
ŽP Avatar autora | 11.11.2023
Líbí se mi složení produktu. Užívám měsíc a cítím se dobře. Nyní v období chřipek a nachlazení se hodí. Určitě koupím znovu. Moc doporučuji.
5
Avatar autora | 10.10.2023
Produkt je složením velmi dobře nakombinován, jsem spokojen.
5
MP Avatar autora | 13.09.2023
Je to fajn prevence proti chřipkám a různým nemocem. A nezaznamenal jsem žádné vedlejší účinky, ani když jsem bral více tablet. Celá naše rodina to bere pravidelně a chřipky a jiné viry nás téměř všechny minuly.
5
P Avatar autora | 28.02.2023
Užívám už nějaký ten týden a zatímco spousta mých nejbližších či kolegů v průběhu zimy onemocněla, já zatím držím. Velkou zásluhu na tom má určitě i tento produkt.
5
GS Avatar autora | 01.02.2023
Potřebuji hodně nakopnout imunitu a zatím jsem v testovací fázi. Ale zatím, zdá se, dobrý! Držte pěsti. Jinak jsem s produktem moc spokojená.
5
TS Avatar autora | 23.01.2023
S produktem jsem spokojena. Užívám jednu kapsli ráno a jednu večer. Mám pocit, že to funguje, nachlazení jsem se zbavila už v počáteční fázi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu