NEOPAKOVATELNÁ AKCE 📢 Kupte si jeden produkt a druhý získáte ZDARMA! Platí pro produkty s označením 1+1, do vyprodání zásob.

Natural Skullcap

Neobyčejná bylina, hluboce zakořeněná v tradiční čínské medicíně, vyživující mysl a tělo. Dopřejte si cestu klidu a vitality se standardizovaným extraktem šišáku bajkalského, který obsahuje 85 % baikalinu, hlavní účinné látky.

 

Detailní informace

Můžeme doručit do:
27.05.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 615
379 Kč
Kategorie: Natural
encyklopedie-1: /encyklopedie/pullulanova-kapsle/
encyklopedie-29: /encyklopedie/sisak-bajkalsky/
Výhoda-1: Uklidnění
Výhoda-2: Relaxace
Výhoda-3: Harmonie
Výhoda-4: Klouby
Výhoda-5: Všestrannost
Výhoda-6: Pohyb

 

detailní popis

Odemkněte svobodu flexibilního života!

Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) je trvalá rostlina patřící do čeledi hluchavkovitých (Lamiaceae). Pochází z oblasti východního Sibiře a severovýchodní Číny a získal svůj název od charakteristického kalicha, který připomíná malý štít, latinsky scutellum.

V Číně je šišák známý pod názvem Huang Qin, zlatý kořen, pro jeho typickou barvu kořene. Čínu nezmiňujeme pouze náhodou, šišák je jednou z 50 základních bylin používaných v tradiční čínské medicíně a oficiálně uveden v čínském lékopisu. Jeho všestranné využití bylo úspěšně prověřeno i západní moderní vědou.

Navzdory bohaté historii a moderním studiím je povoleno pouze říci, že šišák bajkalský přispívá k normálnímu stavu kostí a kloubů. Jedním z klíčových mechanismů působení na klouby je schopnost potlačovat zá*alové procesy. Hlavní aktivní látka, baikalin, zmírňuje zá*al v kloubech, který je často spojen s bolestí a omezenou pohyblivostí. Zároveň slouží jako podpora pro obnovu chrupavky v kloubech.

Všechny benefity se připisují kořenu, proto používáme standardizovaný extrakt z kořene, který obsahuje 85 % baikalínu.
Věříme, že si dohledáte i další účinky, protože podpora kostí a kloubů není ani zdaleka hlavním účinkem, ale pouze doplňuje zástup benefitů a skutečného využití šišáku bajkalského.

Rychlé uvolnění aktivních látek díky přírodním pullulanovým kapslím zajistí okamžitý nástup účinku.

Produkt Natural Skullcap neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Natural Skullcap vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky šišáku bajkalského.

Užívání:

Užívejte 1 kapsli denně ve večerních hodinách pro navození relaxace. Optimální délka užívání jsou 3 měsíce, po kterých by měla následovat měsíční přestávka.

 

Aktivní látky:

Složení v 1 kapsli RHP*
Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt na 85 % baicalinu 235 mg **
*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena

 

Složení:

Šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis) standardizovaný extrakt na 85 % baikalinu, pullulanová kapsle.

 

Další informace:

Balení obsahuje 90 kapslí. Hmotnost balení je 31,1 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu