📢Nenechte si ujít novinky Balanced Synbiotics a Balanced Iron s uvítací slevou. 🔥

Balanced Synbiotics

Balanced Synbiotics jako první kombinuje sílu probiotik, postbiotik, sporbiotik a prebiotik a poskytuje tak inovativní, holistický přístup nejen ke zdravým střevům, ale také k posílení imunitního systému, podpoře duševního zdraví, udržení metabolické rovnováhy a celkového zdraví. Přesvědčte se sami, že ne všechna probiotika jsou stejná.

 

Detailní informace

Můžeme doručit do:
26.06.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 618
799 Kč
Kategorie: Balanced
encyklopedie-54: /encyklopedie/pullulanova-kapsle/
encyklopedie-105: /encyklopedie/streptococcus-thermophilus
encyklopedie-104: /encyklopedie/saccharomyces-boulardii/
encyklopedie-103: /encyklopedie/lactococcus-lactis/
encyklopedie-102: /encyklopedie/lactobacillus-salivarius/
encyklopedie-101: /encyklopedie/lactobacillus-sakei/
encyklopedie-19: /encyklopedie/lactobacillus-rhamnosus/
encyklopedie-99: /encyklopedie/lactobacillus-plantarum/
encyklopedie-97: /encyklopedie/lactobacillus-paracasei/
encyklopedie-93: /encyklopedie/lactobacillus-helveticus/
encyklopedie-81: /encyklopedie/lactobacillus-jensenii/
encyklopedie-82: /encyklopedie/lactobacillus-gasseri/
encyklopedie-98: /encyklopedie/lactobacillus-fermentum/
encyklopedie-80: /encyklopedie/lactobacillus-acidophilus/
encyklopedie-79: /encyklopedie/lactobacillus-crispatus/
encyklopedie-96: /encyklopedie/lactobacillus-casei/
encyklopedie-95: /encyklopedie/lactobacillus-delbrueckii/
encyklopedie-94: /encyklopedie/lactobacillus-brevis/
encyklopedie-92: /encyklopedie/bifidobacterium-longum/
encyklopedie-23: /encyklopedie/bifidobacterium-lactis/
encyklopedie-90: /encyklopedie/bifidobacterium-infantis/
encyklopedie-89: /encyklopedie/bifidobacterium-breve/
encyklopedie-88: /encyklopedie/bifidobacterium-bifidum/
encyklopedie-87: /encyklopedie/bacillus-subtilis/
encyklopedie-86: /encyklopedie/bacillus-coagulans/
encyklopedie-85: /encyklopedie/fruktooligosacharidy/
encyklopedie-84: /encyklopedie/betaglukany/
Výhoda-1: duševní zdraví
Výhoda-2: trávení
Výhoda-3: imunitní systém
Výhoda-4: kůže
Výhoda-5: Močové cesty
Výhoda-6: alergie
synbiotics1
Novinka

 

detailní popis

Ve zdravém střevě to teprve začíná!

Zdravý střevní mikrobiom je tvořen rozmanitým a velkým množstvím různých bakteriálních kmenů, které regulují téměř všechny funkce a části těla. Každý den věda objevuje nové a nové poznatky o mikrobiomu, jeho funkcích a zejména o věcech, které ho ovlivňují. Věděli jste, že ve vašem těle je více bakteriálních buněk než lidských? Pokud chcete podpořit tak komplexní systém, musíte mu poskytnout stejně komplexní řešení, jako je Balanced Synbiotics.

Jedna dávka obsahuje 25 miliard mikroorganismů sestávajících z 23 probiotických kmenů, 5 postbiotických kmenů a 2 sporbiotických kmenů. Tím však Balanced Synbiotics nekončí. Naši inovativní recepturu jsme obohatili o 2 druhy prebiotik, kterými jsou fruktooligosacharidy z čekanky a (1,3)-(1,6) beta-glukany z pivovarských kvasnic Saccharomyces cerevisiae.

Probiotika jsou živé bakterie, podobné těm, které najdete v potravinách, ale každý typ má svůj specifický účinek. Našich vědecky ověřených 23 druhů probiotických kmenů je nejen připraveno přežít svou cestu trávicím traktem, kolonizovat a obohatit stávající mikrobiom, ale vzájemně se doplňovat svými specifickými účinky na celkové zdraví.

Pro zvýšení účinku probiotik jsme přidali 5 druhů postbiotik v tyndalizovaném stavu, které představují novou kategorii biotik. Naše druhy byly šetrně, tepelně inaktivovány v požadované růstové fázi, aby byla zachována jejich strukturální integrita. Díky preciznímu, tepelnému zpracování v růstové fázi se uvolňují aktivní, funkční metabolity a složky, které přímo stimulují imunitní systém bez nutnosti kolonizace střev a inaktivují škodlivé bakterie ve střevech.

Další část skládačky tvoří 2 druhy sporbiotik, které se přirozeně vyskytují v naší půdě. Tento typ bakterií, který se nachází v přírodě na zelenině, ovoci nebo kořenech, konzumovali naši předkové a fungoval jako probiotikum. Vyznačují se neuvěřitelnou odolností a jedinečnou schopností tvořit endospory. Endospory chrání bakterie před nepříznivými podmínkami prostředí a zajišťují životaschopnost a stabilitu od výroby až po požití. Po vstupu do střeva endospory vyklíčí v aktivní, 100% živé, bakteriální buňky, které začnou kolonizovat střevo a poskytovat pozitivní účinky.

Ačkoli probiotika slouží k osídlení střeva namnožením a vytvořením stabilní populace, sporbiotika pomáhají zvyšovat mikrobiální rozmanitost a podporují růst prospěšných bakterií ve střevech, čímž přispívají ke zdraví střev. Sporbiotika zůstávají ve střevech po dobu 3 až 4 týdnů, kde snímají mikrobiální prostředí a vyhledávají škodlivé a prospěšné bakterie. Dokážou se zaměřit a zničit škodlivé bakterie, a podpořit růst prospěšných bakterií produkcí metabolitů. Po uplynutí této doby opouštějí tělo a přecházejí zpět do klidového stavu.

Nezapomněli jsme ani na prebiotika, která působí v synergii s probiotiky, proto se souhrnně označují jako synbiotika. Prebiotika působí nejen jako potrava pro probiotika a pomáhají je udržet v kapsli při životě, ale pomáhají také probiotikům, která jsou již ve střevě přítomna.

Prvním zástupcem jsou kvasnicové beta-glukany (Saccharomyces cerevisiae) s unikátní strukturou, mimořádně účinné při stimulaci imunitního systému. Jejich specifická struktura β-(1,3)-(1,6) je ve srovnání s beta-glukany z jiných zdrojů mnohem účinněji rozpoznávána receptory imunitních buněk. Tím se vytváří silnější imunitní odpověď, která zvyšuje schopnost organismu bránit se proti patogenům

Druhým zástupcem jsou fruktooligosacharidy z čekanky (Cichorium intybus), které se výrazně liší od běžně dostupného inulinu. Fruktooligosacharidy se skládají z krátkých řetězců, díky čemuž jsou rychleji a spolehlivěji fermentovány střevními bakteriemi, takže jejich biologická využitelnost je vyšší než u inulinu.

Nespokojte se s obyčejností, pokud jde o vaše zdraví, ale hledejte komplexní řešení.

Zabaleno v přírodní pullulanové kapsli. Produkt Balanced Synbiotics neobsahuje žádné přídatné látky a je vhodný pro vegany.

Bohužel, další výhody Balanced Synbiotics vám nemůžeme blíže popsat, protože nám to legislativa neumožňuje. Věříme, že si dohledáte i další účinky uvedených mikroorganismů a nutraceutik.

 

 

Užívání:

Balanced Synbiotics není nutné skladovat v lednici! Záměrně jsme dlouho hledali a vybírali ty nejodolnější kmeny, protože pokud probiotikum nepřežije mimo lednici, jak by mohlo přežít cestu trávicím traktem?

První až druhý týden užívejte pouze jednu kapsli denně. Poté můžete dávkování zvýšit na dvě kapsle denně. Ideální doba pro užívání je ráno nalačno, kdy je trávicí systém nejméně aktivní. Pokud zapomenete, nezoufejte a užijte Balanced Synbiotics po jídle, mnohem důležitější je pravidelnost.

Neexistuje žádná jednotná, osvědčená délka užívání. Váš mikrobiom je stejně jedinečný jako otisk prstu, takže u každého dochází ke změnám v jinou dobu. Někomu to může trvat dva týdny, jinému dva měsíce. Dostupné údaje naznačují, že k úplnému znovuosídlení střeva zdravými bakteriemi postačí užívat 2 až 3 měsíce.

Aktivní látky:

Složení ve 2 kapslích RHP*

PROBIOTIKA
Bifidob. bifidum, Bifidob. breve,
Bifidob. infantis, Bifidob. lactis,
Bifidob. longum, Lactob. acidophilus,
Lactob. brevis, Lactob. bulgaricus,
Lactob. casei, Lactob. crispatus,
Lactob. fermentum, Lactob. gasseri,
Lactob. jensenii, Lactob. helveticus,
Lactob. paracasei, Lactob. plantarum,
Lactob. rhamnosus, Lactob. reuteri,
Lactob. sakei, Lactob. salivarius,
Lactoc. lactis, Sacchar. boulardii,
Strepto. thermophilus

20,5x109 CFU*** **

POSTBIOTIKA
Bifidob. lactis, Lactob. acidophilus,
Lactob. paracasei, Lactob. plantarum,
Lactob. salivarius

5x0,5x109 CFU*** **

SPORBIOTIKA
Bacillus coagulans, Bacillus subtilis

2x1x109 CFU*** **
PREBIOTIKA
Fruktooligosacharidy z čekanky
Beta-1,3-1,6-glukany (Saccharomyces cerevisiae)

300 mg

200 mg

**

**

*Referenční hodnota příjmu
**Referenční hodnota příjmu není stanovena
***Jednotky tvořící kolonie

 

Složení:

fruktooligosacharidy z čekanky (Cichorium intybus), (1,3)-(1,6) beta-glukány z kvasinky pivní (Sacharomyces cerevisiae) Bacillus coagulans, Bacillus subtilis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium infantis, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus brevis, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus, Lactobacillus casei, Lactobacillus crispatus, Lactobacillus fermentum, Lactobacillus gasseri, Lactobacillus jensenii, Lactobacillus helveticus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus reuteri, Lactobacillus sakei, Lactobacillus salivarius, Lactococcus lactis, Saccharomyces boulardii, Streptococcus thermophilus, pullulanová kapsle.

 

Další informace:

Balení obsahuje 60 kapslí. Hmotnost balení je 30,6 g.

Vyrobeno na Slovensku pro společnost Truevity s.r.o. se sídlem Nové sady 988/2, Brno, Česká republika.

Skladování: Skladujte v suchu a v chladu. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením.

Upozornění: Nikdy nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není náhradou pestré a vyvážené stravy. Produkt není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte mimo dosah malých dětí.

Uvedený text nemá vzbuzovat dojem léčebných, zdravotních a výživových tvrzení či účinků dle nařízení (EU) č. 1169/2011 o poskytování informací o potravinách spotřebitelům a nařízení (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu